• Гора Тростян

    Этот сайт стал первым шагом к созданию Клуба Почитателей Горы Тростян или просто Тростян-Клуба. С тех пор обитатели сайта находят тут жилье в Славске и новых друзей, проводят вместе летнее время , работают в Лыжном Патруле.

  • I.UA


    Один из лучших почтовых сервисов Украины

Про нас

  Ми відкрилися 1 жовтня 2000 року і з того часу працюємо без зупинок .

  

Саме в цей час ми і поставили перші 5 робочих місць на базі процесорів Athlon-550mhz і 14 дюймових ЕПТ моніторів Samsung.  Минули роки. Зараз наш заклад - сучасний потужний інтернет-центр, де створені всі умови для Вашої продуктивної і комфортної роботи.     


    Основний напрямок нашої діяльності - забезпечення львів’ян та гостей міста високоякісним швидкісним доступом до мережі Інтернет, а також надання повного спектру офісно-інформаційних послуг. Ви можете не тільки зайнятися веб-серфінгом, але і роздрукувати кольоровий або чорно-білий текст, відскaнувати текстову чи графічну інформацію, скористатися інтернет-телефонією, веб-камерами, організувати відеоконференцію, зробити цифрові фотокартки, поспілкуватися  по ICQ, Skype, MSN, записати CD або DVD диск, відкрити новий e-mail та багато іншого.

 

    Кожне робоче місце забезпечене сучасним ком’ютером з рідкокристалічним монітором,  навушниками з мікрофоном та Web-камерою, а також дисководом, DVD-привідом  та USB-портом з можливістю локального підключення власних носіїв інформації будь-якого типу.

 

    Ми першими перейшли до роботи виключно з ліцензійним програмним забезпеченням, і на сьогодняшній час збереження і захист авторських прав - одне з наших основних правил. 

    Комфорт та надійність роботи забезпечують 200-мегабітна виділена лінія від UARNet (оптичний канал)  і резервна 2-мегабітна виділена лінія по радіоканалу. Затишок і безпеку гарантують цілодобове відеоспостереження та охорона. В приміщеннях категорично заборонено палити, вживати будь-які алкогольні та слабоалкогольні напої, підвищувати голос.  Наш Бізнес-центр розрахований виключно на дорослих відвідувачів, діти та неповнолітні до роботи на комп’ютерах не допускаються, ігрового програмного забезпечення не встановлено. Основна наша задача - створити тиху робочу атмосферу, максимально адаптовану для продуктивної праці. Розташування та дизайн спеціально виготовлених комп'ютерних столів створюють затишок і комфорт.  Для постійних клієнтів передбачена ціла система знижок та акцій. 

    Якщо Ви відчуваєте труднощі при роботі з комп'ютером – не проблема, кваліфікована допомога по роботі з комп’ютером в офісних програмах або в мережі Інтернет, а також консультаційна інформація надається відвідувачам адміністраторами безкоштовно.

интернет Интернет кафе Интернет клуб Интернет-кафе Львов центр internet-cafe internet-club#интернет #Интернет кафе #Интернет клуб #Интернет-кафе #Львов #internet-cafe #internet-club 

Чекаємо на вас за адресою м. Львів вул. Дудаєва 12

СПД ФО Мануйлова О.Г.